Wpisy archiwalne w kategorii
!Cube
| Dystans całkowity: | 5567.00 km (w terenie 2083.35 km; 37.42%) |
| Czas w ruchu: | 314:11 |
| Średnia prędkość: | 17.72 km/h |
| Maksymalna prędkość: | 65.00 km/h |
| Suma podjazdów: | 62666 m |
| Maks. tętno maksymalne: | 158 (0 %) |
| Maks. tętno średnie: | 130 (0 %) |
| Suma kalorii: | 4128 kcal |
| Liczba aktywności: | 109 |
| Średnio na aktywność: | 51.07 km i 2h 52m |
| Więcej statystyk | |
Skiba diving*
Z Wujkiem SB.

Mniej-więcej doliną Dobrzynki do Pabianic i z powrotem. Mnóstwo nieznanego terenu! :D
Na koniec, po dobrze wykonanej pracy polegającej na przedzieraniu się przez pole, zamarzniętą miedzę, rozoraną przez traktory na głębokość piast zamarzniętą drogę, etc., wypaliliśmy zasłużony mały skręt ;)

*Sport polegający na przedzieraniu się rowerem w poprzek zamarzniętego, zaoranego pola ;)

Mniej-więcej doliną Dobrzynki do Pabianic i z powrotem. Mnóstwo nieznanego terenu! :D
Na koniec, po dobrze wykonanej pracy polegającej na przedzieraniu się przez pole, zamarzniętą miedzę, rozoraną przez traktory na głębokość piast zamarzniętą drogę, etc., wypaliliśmy zasłużony mały skręt ;)

*Sport polegający na przedzieraniu się rowerem w poprzek zamarzniętego, zaoranego pola ;)
- DST 43.33km
- Teren 25.00km
- Czas 02:43
- VAVG 15.95km/h
- VMAX 38.50km/h
- Temperatura -1.0°C
- Podjazdy 251m
- Sprzęt HyperCube
- Aktywność Jazda na rowerze
Szlak Uniesień Ludzkich, czyli pierwszy tysiąc, pierwsza setka
Zielonym szlakiem z Okólnej do Okólnej i końcówka trasą maratonu + dojazdy przez miasto.
Późna pierwsza setka w tym roku (pierwszy tysiąc też późno - prawie miesiąc obsuwy w stosunku do 2010!), ale za to mam takiego spręża do jazdy, jakiego ostatni raz miałem co najmniej dwa lata temu :D
A forma, choć póki co nie ta, to przyjdzie, można to już śmiało powiedzieć :)
Późna pierwsza setka w tym roku (pierwszy tysiąc też późno - prawie miesiąc obsuwy w stosunku do 2010!), ale za to mam takiego spręża do jazdy, jakiego ostatni raz miałem co najmniej dwa lata temu :D
A forma, choć póki co nie ta, to przyjdzie, można to już śmiało powiedzieć :)
- DST 107.28km
- Teren 60.10km
- Czas 05:43
- VAVG 18.77km/h
- VMAX 37.00km/h
- Temperatura -4.0°C
- Podjazdy 840m
- Sprzęt HyperCube
- Aktywność Jazda na rowerze
Po mieście
PO drobnej korekcie Ryśka Cube jest gotów do stojących przed nim wyzwań :)
- DST 14.63km
- Czas 00:40
- VAVG 21.95km/h
- VMAX 36.00km/h
- Temperatura -5.0°C
- Podjazdy 72m
- Sprzęt HyperCube
- Aktywność Jazda na rowerze
Dobylegdzie w terenie...
... w Terenie Orlovską ma się rozumieć! ;)

Wyszło mi klasyczne dobylegdzie w nowym, chciałoby się rzec, tere-nowym stylu :) Szwendanie po błocku, lodzie, piachu, glinie i rozlewiskach w okolicach lotniska, Ksawerowa i Rudy. W końcówce spotkałem Borafu, jak piechotą dymał do domu. Pomogłem mu zmienić dętkę i machnęliśmy razem jeszcze z 10 km :)

Wyszło mi klasyczne dobylegdzie w nowym, chciałoby się rzec, tere-nowym stylu :) Szwendanie po błocku, lodzie, piachu, glinie i rozlewiskach w okolicach lotniska, Ksawerowa i Rudy. W końcówce spotkałem Borafu, jak piechotą dymał do domu. Pomogłem mu zmienić dętkę i machnęliśmy razem jeszcze z 10 km :)
- DST 40.12km
- Teren 22.00km
- Czas 02:17
- VAVG 17.57km/h
- VMAX 35.00km/h
- Temperatura -1.0°C
- Podjazdy 210m
- Sprzęt HyperCube
- Aktywność Jazda na rowerze
Terenowe conieco
Przez miasto do Mileszek i dalej czerwonym szlakiem do Wiskitna, powrót przez Młynek.
Silny wiatr W, ale cieplej niż wczoraj i nawierzchnia w przeciętnie lepszym stanie. Mało brnięcia, brak pożlizgów (choć lodu nieco było). Na deser spektakularne OTB podczas przejazdu w poprzek zamarzniętych skib. Szkoda, że nie miał kto filmować ;)
Żeby jeszcze tyłek tak nie bolał ;)
Silny wiatr W, ale cieplej niż wczoraj i nawierzchnia w przeciętnie lepszym stanie. Mało brnięcia, brak pożlizgów (choć lodu nieco było). Na deser spektakularne OTB podczas przejazdu w poprzek zamarzniętych skib. Szkoda, że nie miał kto filmować ;)
Żeby jeszcze tyłek tak nie bolał ;)
- DST 53.11km
- Teren 20.00km
- Czas 02:51
- VAVG 18.64km/h
- VMAX 33.50km/h
- Temperatura -2.0°C
- Podjazdy 230m
- Sprzęt HyperCube
- Aktywność Jazda na rowerze
Chrześcijanin tańczy
Do Serwecza a potem razem trasą maratonu cyklomaniaka.

Kopnego śniegu miejscami sporo, a lodu jak lodu, zwłaszcza tam, gdzie kiedyś był asfalt ;)

Serwecz glebił chyba z 10 razy, ja raz, ale boleśnie ;)
Ciężko było! :)
Więcej dziś nie jeżdżę, na szczęście nie muszę! ;)

Kopnego śniegu miejscami sporo, a lodu jak lodu, zwłaszcza tam, gdzie kiedyś był asfalt ;)

Serwecz glebił chyba z 10 razy, ja raz, ale boleśnie ;)
Ciężko było! :)
Więcej dziś nie jeżdżę, na szczęście nie muszę! ;)
- DST 77.30km
- Teren 52.50km
- Czas 04:51
- VAVG 15.94km/h
- VMAX 38.50km/h
- Temperatura -5.0°C
- Podjazdy 720m
- Sprzęt HyperCube
- Aktywność Jazda na rowerze
Szwendanie niby w terese
Na Rudę opłotkami i z powrotem. Ślisko!
- DST 20.65km
- Teren 5.00km
- Czas 01:02
- VAVG 19.98km/h
- VMAX 37.50km/h
- Temperatura -1.0°C
- Podjazdy 109m
- Sprzęt HyperCube
- Aktywność Jazda na rowerze
Nowy rok
Zamiast obchodzić - objechaliśmy. Fajne poślizgi w parku :D
Nobby NIC i Racing Ralph przy stanie Cube 1.330
Nobby NIC i Racing Ralph przy stanie Cube 1.330
- DST 3.88km
- Teren 3.50km
- Czas 00:15
- VAVG 15.52km/h
- VMAX 26.50km/h
- Temperatura 0.0°C
- Podjazdy 10m
- Sprzęt HyperCube
- Aktywność Jazda na rowerze
Łagiewniki
Radogoszcz - Łagiewniki - Radogoszcz - dom
- DST 38.04km
- Teren 29.50km
- Czas 02:15
- VAVG 16.91km/h
- VMAX 34.00km/h
- Temperatura -1.0°C
- Podjazdy 297m
- Sprzęt HyperCube
- Aktywność Jazda na rowerze
Po mieście
- DST 12.34km
- Teren 0.10km
- Czas 00:32
- VAVG 23.14km/h
- VMAX 37.00km/h
- Temperatura 1.0°C
- Podjazdy 54m
- Sprzęt HyperCube
- Aktywność Jazda na rowerze





















