Informacje

  • Wszystkie kilometry: 238896.14 km
  • Km w terenie: 5671.15 km (2.37%)
  • Czas na rowerze: 479d 11h 02m
  • Prędkość średnia: 20.76 km/h
  • Więcej informacji.
baton rowerowy bikestats.pl
Jak to drzewiej bywało: button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Zaprzyjaźnione blogi i strony

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy aard.bikestats.pl

Archiwum

Linki

Wpisy archiwalne w kategorii

!Cube

Dystans całkowity:5567.00 km (w terenie 2083.35 km; 37.42%)
Czas w ruchu:314:11
Średnia prędkość:17.72 km/h
Maksymalna prędkość:65.00 km/h
Suma podjazdów:62666 m
Maks. tętno maksymalne:158 (0 %)
Maks. tętno średnie:130 (0 %)
Suma kalorii:4128 kcal
Liczba aktywności:109
Średnio na aktywność:51.07 km i 2h 52m
Więcej statystyk
Niedziela, 27 lutego 2011 Kategoria !Cube, Wycieczka

Skiba diving*

Z Wujkiem SB.



Mniej-więcej doliną Dobrzynki do Pabianic i z powrotem. Mnóstwo nieznanego terenu! :D
Na koniec, po dobrze wykonanej pracy polegającej na przedzieraniu się przez pole, zamarzniętą miedzę, rozoraną przez traktory na głębokość piast zamarzniętą drogę, etc., wypaliliśmy zasłużony mały skręt ;)



*Sport polegający na przedzieraniu się rowerem w poprzek zamarzniętego, zaoranego pola ;)
  • DST 43.33km
  • Teren 25.00km
  • Czas 02:43
  • VAVG 15.95km/h
  • VMAX 38.50km/h
  • Temperatura -1.0°C
  • Podjazdy 251m
  • Sprzęt HyperCube
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 19 lutego 2011 Kategoria !Cube, Wycieczka

Szlak Uniesień Ludzkich, czyli pierwszy tysiąc, pierwsza setka

Zielonym szlakiem z Okólnej do Okólnej i końcówka trasą maratonu + dojazdy przez miasto.

Późna pierwsza setka w tym roku (pierwszy tysiąc też późno - prawie miesiąc obsuwy w stosunku do 2010!), ale za to mam takiego spręża do jazdy, jakiego ostatni raz miałem co najmniej dwa lata temu :D
A forma, choć póki co nie ta, to przyjdzie, można to już śmiało powiedzieć :)
  • DST 107.28km
  • Teren 60.10km
  • Czas 05:43
  • VAVG 18.77km/h
  • VMAX 37.00km/h
  • Temperatura -4.0°C
  • Podjazdy 840m
  • Sprzęt HyperCube
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 15 lutego 2011 Kategoria !Cube, Użytkowo

Po mieście

PO drobnej korekcie Ryśka Cube jest gotów do stojących przed nim wyzwań :)
  • DST 14.63km
  • Czas 00:40
  • VAVG 21.95km/h
  • VMAX 36.00km/h
  • Temperatura -5.0°C
  • Podjazdy 72m
  • Sprzęt HyperCube
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 12 lutego 2011 Kategoria !Cube, Wycieczka

Dobylegdzie w terenie...

... w Terenie Orlovską ma się rozumieć! ;)



Wyszło mi klasyczne dobylegdzie w nowym, chciałoby się rzec, tere-nowym stylu :) Szwendanie po błocku, lodzie, piachu, glinie i rozlewiskach w okolicach lotniska, Ksawerowa i Rudy. W końcówce spotkałem Borafu, jak piechotą dymał do domu. Pomogłem mu zmienić dętkę i machnęliśmy razem jeszcze z 10 km :)
  • DST 40.12km
  • Teren 22.00km
  • Czas 02:17
  • VAVG 17.57km/h
  • VMAX 35.00km/h
  • Temperatura -1.0°C
  • Podjazdy 210m
  • Sprzęt HyperCube
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 30 stycznia 2011 Kategoria !Cube, Wycieczka

Terenowe conieco

Przez miasto do Mileszek i dalej czerwonym szlakiem do Wiskitna, powrót przez Młynek.

Silny wiatr W, ale cieplej niż wczoraj i nawierzchnia w przeciętnie lepszym stanie. Mało brnięcia, brak pożlizgów (choć lodu nieco było). Na deser spektakularne OTB podczas przejazdu w poprzek zamarzniętych skib. Szkoda, że nie miał kto filmować ;)

Żeby jeszcze tyłek tak nie bolał ;)
  • DST 53.11km
  • Teren 20.00km
  • Czas 02:51
  • VAVG 18.64km/h
  • VMAX 33.50km/h
  • Temperatura -2.0°C
  • Podjazdy 230m
  • Sprzęt HyperCube
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 29 stycznia 2011 Kategoria !Cube, Wycieczka

Chrześcijanin tańczy

Do Serwecza a potem razem trasą maratonu cyklomaniaka.


Kopnego śniegu miejscami sporo, a lodu jak lodu, zwłaszcza tam, gdzie kiedyś był asfalt ;)


Serwecz glebił chyba z 10 razy, ja raz, ale boleśnie ;)
Ciężko było! :)
Więcej dziś nie jeżdżę, na szczęście nie muszę! ;)
  • DST 77.30km
  • Teren 52.50km
  • Czas 04:51
  • VAVG 15.94km/h
  • VMAX 38.50km/h
  • Temperatura -5.0°C
  • Podjazdy 720m
  • Sprzęt HyperCube
  • Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 6 stycznia 2011 Kategoria Wycieczka, !Cube

Szwendanie niby w terese

Na Rudę opłotkami i z powrotem. Ślisko!
  • DST 20.65km
  • Teren 5.00km
  • Czas 01:02
  • VAVG 19.98km/h
  • VMAX 37.50km/h
  • Temperatura -1.0°C
  • Podjazdy 109m
  • Sprzęt HyperCube
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 1 stycznia 2011 Kategoria !Cube, Użytkowo

Nowy rok

Zamiast obchodzić - objechaliśmy. Fajne poślizgi w parku :D

Nobby NIC i Racing Ralph przy stanie Cube 1.330
  • DST 3.88km
  • Teren 3.50km
  • Czas 00:15
  • VAVG 15.52km/h
  • VMAX 26.50km/h
  • Temperatura 0.0°C
  • Podjazdy 10m
  • Sprzęt HyperCube
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 28 listopada 2010 Kategoria !Cube, Wycieczka

Łagiewniki

Radogoszcz - Łagiewniki - Radogoszcz - dom
  • DST 38.04km
  • Teren 29.50km
  • Czas 02:15
  • VAVG 16.91km/h
  • VMAX 34.00km/h
  • Temperatura -1.0°C
  • Podjazdy 297m
  • Sprzęt HyperCube
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 27 listopada 2010 Kategoria !Cube, Użytkowo

Po mieście

  • DST 12.34km
  • Teren 0.10km
  • Czas 00:32
  • VAVG 23.14km/h
  • VMAX 37.00km/h
  • Temperatura 1.0°C
  • Podjazdy 54m
  • Sprzęt HyperCube
  • Aktywność Jazda na rowerze

Blogi rowerowe na www.bikestats.pl