Informacje

  • Wszystkie kilometry: 238896.14 km
  • Km w terenie: 5671.15 km (2.37%)
  • Czas na rowerze: 479d 11h 02m
  • Prędkość średnia: 20.76 km/h
  • Więcej informacji.
baton rowerowy bikestats.pl
Jak to drzewiej bywało: button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Zaprzyjaźnione blogi i strony

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy aard.bikestats.pl

Archiwum

Linki

Wpisy archiwalne w kategorii

Wycieczka

Dystans całkowity:74704.43 km (w terenie 3077.22 km; 4.12%)
Czas w ruchu:3229:08
Średnia prędkość:23.13 km/h
Maksymalna prędkość:75.55 km/h
Suma podjazdów:457185 m
Maks. tętno maksymalne:174 (0 %)
Maks. tętno średnie:152 (0 %)
Suma kalorii:274052 kcal
Liczba aktywności:1280
Średnio na aktywność:58.36 km i 2h 31m
Więcej statystyk
Sobota, 19 marca 2011 Kategoria !Cube, Wycieczka

Uaha, rowery dwa, uaha, górale!

Ujebane! ;)

Z Serweczem...


... po Łagiewnikach ;) Straszliwe błoto! ;)


Wstyd przed Ryśkiem, ale max wykręcony w drodze powrotnej na asfalcie. W lesie rozmiękły śnieg i błoto oraz liście zapychające tylne koło tak hamowały, że właściwie niemożliwa była jazda szybsza niż 30 km/h - nawet z ostrej górki! :o
  • DST 50.45km
  • Teren 21.50km
  • Czas 03:09
  • VAVG 16.02km/h
  • VMAX 43.50km/h
  • Temperatura 1.0°C
  • Podjazdy 379m
  • Sprzęt HyperCube
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 15 marca 2011 Kategoria Surly-arch, Wycieczka

Happy Hours #3 - carmeliówka ;)

Z N.: Dom - Ruda - Rzgów - Babichy - Prawda - Tuszyn Las - Modlica - Kalinko - Grodzisko - Konstantyna - Starowa Góra - Łódź



Marathon Racer przy stanie 24.890
Dureme po zdjęciu mają przebieg 4.668
  • DST 53.84km
  • Teren 1.20km
  • Czas 02:30
  • VAVG 21.54km/h
  • VMAX 41.00km/h
  • Temperatura 5.0°C
  • Podjazdy 177m
  • Sprzęt arch-Surly
  • Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 9 marca 2011 Kategoria Surly-arch, Wycieczka

Happy Hours #2 - wujówka ;)

Z Wujkiem SB po jakichś Babichach, Prawdach, Tuszynach, Modlicach, Rzgowach i Grodziskach ;)
Nieplanowany teren w Rezerwacie Molenda ;)



Heh, przez 9 dni marca przejechałem więcej niż przez cały styczeń ;)
  • DST 63.00km
  • Teren 5.20km
  • Czas 02:57
  • VAVG 21.36km/h
  • VMAX 38.50km/h
  • Temperatura 4.0°C
  • Podjazdy 227m
  • Sprzęt arch-Surly
  • Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 2 marca 2011 Kategoria Surly-arch, czasówka, Wycieczka

Happy Hours #1 - czasówka

Tradycyjna trasa. Średni wiatr SEE. Forma wciąż słaba, ale chyba ciut lepsza niż w weekend. Aczkolwiek jeszcze nie umiem wykrzesać z siebie wszystkiego i jak jest ciężko, to odpuszczam o kilka momentów wcześniej niż w poprzednim sezonie. Trzeba sobie przypomnieć, jak się jeździ czasówki ;)

Zmarzłem w zimowych butach! :o

Łańcuch z przebiegiem [3.433=LBTdA] przy stanie Surly: 23.810 km
.
  • DST 60.55km
  • Czas 02:00
  • VAVG 30.27km/h
  • VMAX 62.50km/h
  • Temperatura -1.0°C
  • Podjazdy 217m
  • Sprzęt arch-Surly
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 27 lutego 2011 Kategoria !Cube, Wycieczka

Skiba diving*

Z Wujkiem SB.



Mniej-więcej doliną Dobrzynki do Pabianic i z powrotem. Mnóstwo nieznanego terenu! :D
Na koniec, po dobrze wykonanej pracy polegającej na przedzieraniu się przez pole, zamarzniętą miedzę, rozoraną przez traktory na głębokość piast zamarzniętą drogę, etc., wypaliliśmy zasłużony mały skręt ;)



*Sport polegający na przedzieraniu się rowerem w poprzek zamarzniętego, zaoranego pola ;)
  • DST 43.33km
  • Teren 25.00km
  • Czas 02:43
  • VAVG 15.95km/h
  • VMAX 38.50km/h
  • Temperatura -1.0°C
  • Podjazdy 251m
  • Sprzęt HyperCube
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 26 lutego 2011 Kategoria Surly-arch, Wycieczka

Powinni tego zabronić!

Dom - Wycieczkowa (dalej z Serweczem) - Aleksandrów - Dalików - Tur - Wartkowice - Piaski - Łęczyca - DK1 - Łódź.

Silny, wysysający wiatr SE. Do tego jestem bez formy i tak gdzieś od Łęczycy napieprzały mnie mięśnie nóg i było ze mną ogólnie cienko.
Powinni tego zabronić (prawda, elKondorze? ;)
  • DST 130.44km
  • Czas 05:17
  • VAVG 24.69km/h
  • VMAX 39.00km/h
  • Temperatura -2.0°C
  • Podjazdy 425m
  • Sprzęt arch-Surly
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 19 lutego 2011 Kategoria !Cube, Wycieczka

Szlak Uniesień Ludzkich, czyli pierwszy tysiąc, pierwsza setka

Zielonym szlakiem z Okólnej do Okólnej i końcówka trasą maratonu + dojazdy przez miasto.

Późna pierwsza setka w tym roku (pierwszy tysiąc też późno - prawie miesiąc obsuwy w stosunku do 2010!), ale za to mam takiego spręża do jazdy, jakiego ostatni raz miałem co najmniej dwa lata temu :D
A forma, choć póki co nie ta, to przyjdzie, można to już śmiało powiedzieć :)
  • DST 107.28km
  • Teren 60.10km
  • Czas 05:43
  • VAVG 18.77km/h
  • VMAX 37.00km/h
  • Temperatura -4.0°C
  • Podjazdy 840m
  • Sprzęt HyperCube
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 13 lutego 2011 Kategoria Surly-arch, Wycieczka

N. jest wielka! :D

Pierwsza zimowa wycieczka N. w życiu. Dała radę bardzo dzielnie! :)



Łódź - Szczecińska - Zgierz (stara cegielnia) - Jastrzębie - Aleksandrów - Konstantynów - Piątkowisko - Pabianice - Łódź

Nowe klocki przód przy stanie Surly 23.619 km
.
  • DST 74.12km
  • Teren 1.20km
  • Czas 03:36
  • VAVG 20.59km/h
  • VMAX 32.50km/h
  • Temperatura -3.0°C
  • Podjazdy 282m
  • Sprzęt arch-Surly
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 12 lutego 2011 Kategoria !Cube, Wycieczka

Dobylegdzie w terenie...

... w Terenie Orlovską ma się rozumieć! ;)



Wyszło mi klasyczne dobylegdzie w nowym, chciałoby się rzec, tere-nowym stylu :) Szwendanie po błocku, lodzie, piachu, glinie i rozlewiskach w okolicach lotniska, Ksawerowa i Rudy. W końcówce spotkałem Borafu, jak piechotą dymał do domu. Pomogłem mu zmienić dętkę i machnęliśmy razem jeszcze z 10 km :)
  • DST 40.12km
  • Teren 22.00km
  • Czas 02:17
  • VAVG 17.57km/h
  • VMAX 35.00km/h
  • Temperatura -1.0°C
  • Podjazdy 210m
  • Sprzęt HyperCube
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 30 stycznia 2011 Kategoria !Cube, Wycieczka

Terenowe conieco

Przez miasto do Mileszek i dalej czerwonym szlakiem do Wiskitna, powrót przez Młynek.

Silny wiatr W, ale cieplej niż wczoraj i nawierzchnia w przeciętnie lepszym stanie. Mało brnięcia, brak pożlizgów (choć lodu nieco było). Na deser spektakularne OTB podczas przejazdu w poprzek zamarzniętych skib. Szkoda, że nie miał kto filmować ;)

Żeby jeszcze tyłek tak nie bolał ;)
  • DST 53.11km
  • Teren 20.00km
  • Czas 02:51
  • VAVG 18.64km/h
  • VMAX 33.50km/h
  • Temperatura -2.0°C
  • Podjazdy 230m
  • Sprzęt HyperCube
  • Aktywność Jazda na rowerze

Blogi rowerowe na www.bikestats.pl