Wpisy archiwalne w kategorii
Wycieczka
| Dystans całkowity: | 74704.43 km (w terenie 3077.22 km; 4.12%) |
| Czas w ruchu: | 3229:08 |
| Średnia prędkość: | 23.13 km/h |
| Maksymalna prędkość: | 75.55 km/h |
| Suma podjazdów: | 457185 m |
| Maks. tętno maksymalne: | 174 (0 %) |
| Maks. tętno średnie: | 152 (0 %) |
| Suma kalorii: | 274052 kcal |
| Liczba aktywności: | 1280 |
| Średnio na aktywność: | 58.36 km i 2h 31m |
| Więcej statystyk | |
Uaha, rowery dwa, uaha, górale!
Ujebane! ;)
Z Serweczem...

... po Łagiewnikach ;) Straszliwe błoto! ;)

Wstyd przed Ryśkiem, ale max wykręcony w drodze powrotnej na asfalcie. W lesie rozmiękły śnieg i błoto oraz liście zapychające tylne koło tak hamowały, że właściwie niemożliwa była jazda szybsza niż 30 km/h - nawet z ostrej górki! :o
Z Serweczem...

... po Łagiewnikach ;) Straszliwe błoto! ;)

Wstyd przed Ryśkiem, ale max wykręcony w drodze powrotnej na asfalcie. W lesie rozmiękły śnieg i błoto oraz liście zapychające tylne koło tak hamowały, że właściwie niemożliwa była jazda szybsza niż 30 km/h - nawet z ostrej górki! :o
- DST 50.45km
- Teren 21.50km
- Czas 03:09
- VAVG 16.02km/h
- VMAX 43.50km/h
- Temperatura 1.0°C
- Podjazdy 379m
- Sprzęt HyperCube
- Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 15 marca 2011
Kategoria Surly-arch, Wycieczka
Happy Hours #3 - carmeliówka ;)
Z N.: Dom - Ruda - Rzgów - Babichy - Prawda - Tuszyn Las - Modlica - Kalinko - Grodzisko - Konstantyna - Starowa Góra - Łódź

Marathon Racer przy stanie 24.890
Dureme po zdjęciu mają przebieg 4.668

Marathon Racer przy stanie 24.890
Dureme po zdjęciu mają przebieg 4.668
- DST 53.84km
- Teren 1.20km
- Czas 02:30
- VAVG 21.54km/h
- VMAX 41.00km/h
- Temperatura 5.0°C
- Podjazdy 177m
- Sprzęt arch-Surly
- Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 9 marca 2011
Kategoria Surly-arch, Wycieczka
Happy Hours #2 - wujówka ;)
Z Wujkiem SB po jakichś Babichach, Prawdach, Tuszynach, Modlicach, Rzgowach i Grodziskach ;)
Nieplanowany teren w Rezerwacie Molenda ;)

Heh, przez 9 dni marca przejechałem więcej niż przez cały styczeń ;)
Nieplanowany teren w Rezerwacie Molenda ;)

Heh, przez 9 dni marca przejechałem więcej niż przez cały styczeń ;)
- DST 63.00km
- Teren 5.20km
- Czas 02:57
- VAVG 21.36km/h
- VMAX 38.50km/h
- Temperatura 4.0°C
- Podjazdy 227m
- Sprzęt arch-Surly
- Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 2 marca 2011
Kategoria Surly-arch, czasówka, Wycieczka
Happy Hours #1 - czasówka
Tradycyjna trasa. Średni wiatr SEE. Forma wciąż słaba, ale chyba ciut lepsza niż w weekend. Aczkolwiek jeszcze nie umiem wykrzesać z siebie wszystkiego i jak jest ciężko, to odpuszczam o kilka momentów wcześniej niż w poprzednim sezonie. Trzeba sobie przypomnieć, jak się jeździ czasówki ;)
Zmarzłem w zimowych butach! :o
Łańcuch z przebiegiem [3.433=LBTdA] przy stanie Surly: 23.810 km
.
Zmarzłem w zimowych butach! :o
Łańcuch z przebiegiem [3.433=LBTdA] przy stanie Surly: 23.810 km
.
- DST 60.55km
- Czas 02:00
- VAVG 30.27km/h
- VMAX 62.50km/h
- Temperatura -1.0°C
- Podjazdy 217m
- Sprzęt arch-Surly
- Aktywność Jazda na rowerze
Skiba diving*
Z Wujkiem SB.

Mniej-więcej doliną Dobrzynki do Pabianic i z powrotem. Mnóstwo nieznanego terenu! :D
Na koniec, po dobrze wykonanej pracy polegającej na przedzieraniu się przez pole, zamarzniętą miedzę, rozoraną przez traktory na głębokość piast zamarzniętą drogę, etc., wypaliliśmy zasłużony mały skręt ;)

*Sport polegający na przedzieraniu się rowerem w poprzek zamarzniętego, zaoranego pola ;)

Mniej-więcej doliną Dobrzynki do Pabianic i z powrotem. Mnóstwo nieznanego terenu! :D
Na koniec, po dobrze wykonanej pracy polegającej na przedzieraniu się przez pole, zamarzniętą miedzę, rozoraną przez traktory na głębokość piast zamarzniętą drogę, etc., wypaliliśmy zasłużony mały skręt ;)

*Sport polegający na przedzieraniu się rowerem w poprzek zamarzniętego, zaoranego pola ;)
- DST 43.33km
- Teren 25.00km
- Czas 02:43
- VAVG 15.95km/h
- VMAX 38.50km/h
- Temperatura -1.0°C
- Podjazdy 251m
- Sprzęt HyperCube
- Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 26 lutego 2011
Kategoria Surly-arch, Wycieczka
Powinni tego zabronić!
Dom - Wycieczkowa (dalej z Serweczem) - Aleksandrów - Dalików - Tur - Wartkowice - Piaski - Łęczyca - DK1 - Łódź.
Silny, wysysający wiatr SE. Do tego jestem bez formy i tak gdzieś od Łęczycy napieprzały mnie mięśnie nóg i było ze mną ogólnie cienko.
Powinni tego zabronić (prawda, elKondorze? ;)
Silny, wysysający wiatr SE. Do tego jestem bez formy i tak gdzieś od Łęczycy napieprzały mnie mięśnie nóg i było ze mną ogólnie cienko.
Powinni tego zabronić (prawda, elKondorze? ;)
- DST 130.44km
- Czas 05:17
- VAVG 24.69km/h
- VMAX 39.00km/h
- Temperatura -2.0°C
- Podjazdy 425m
- Sprzęt arch-Surly
- Aktywność Jazda na rowerze
Szlak Uniesień Ludzkich, czyli pierwszy tysiąc, pierwsza setka
Zielonym szlakiem z Okólnej do Okólnej i końcówka trasą maratonu + dojazdy przez miasto.
Późna pierwsza setka w tym roku (pierwszy tysiąc też późno - prawie miesiąc obsuwy w stosunku do 2010!), ale za to mam takiego spręża do jazdy, jakiego ostatni raz miałem co najmniej dwa lata temu :D
A forma, choć póki co nie ta, to przyjdzie, można to już śmiało powiedzieć :)
Późna pierwsza setka w tym roku (pierwszy tysiąc też późno - prawie miesiąc obsuwy w stosunku do 2010!), ale za to mam takiego spręża do jazdy, jakiego ostatni raz miałem co najmniej dwa lata temu :D
A forma, choć póki co nie ta, to przyjdzie, można to już śmiało powiedzieć :)
- DST 107.28km
- Teren 60.10km
- Czas 05:43
- VAVG 18.77km/h
- VMAX 37.00km/h
- Temperatura -4.0°C
- Podjazdy 840m
- Sprzęt HyperCube
- Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 13 lutego 2011
Kategoria Surly-arch, Wycieczka
N. jest wielka! :D
Pierwsza zimowa wycieczka N. w życiu. Dała radę bardzo dzielnie! :)

Łódź - Szczecińska - Zgierz (stara cegielnia) - Jastrzębie - Aleksandrów - Konstantynów - Piątkowisko - Pabianice - Łódź
Nowe klocki przód przy stanie Surly 23.619 km
.

Łódź - Szczecińska - Zgierz (stara cegielnia) - Jastrzębie - Aleksandrów - Konstantynów - Piątkowisko - Pabianice - Łódź
Nowe klocki przód przy stanie Surly 23.619 km
.
- DST 74.12km
- Teren 1.20km
- Czas 03:36
- VAVG 20.59km/h
- VMAX 32.50km/h
- Temperatura -3.0°C
- Podjazdy 282m
- Sprzęt arch-Surly
- Aktywność Jazda na rowerze
Dobylegdzie w terenie...
... w Terenie Orlovską ma się rozumieć! ;)

Wyszło mi klasyczne dobylegdzie w nowym, chciałoby się rzec, tere-nowym stylu :) Szwendanie po błocku, lodzie, piachu, glinie i rozlewiskach w okolicach lotniska, Ksawerowa i Rudy. W końcówce spotkałem Borafu, jak piechotą dymał do domu. Pomogłem mu zmienić dętkę i machnęliśmy razem jeszcze z 10 km :)

Wyszło mi klasyczne dobylegdzie w nowym, chciałoby się rzec, tere-nowym stylu :) Szwendanie po błocku, lodzie, piachu, glinie i rozlewiskach w okolicach lotniska, Ksawerowa i Rudy. W końcówce spotkałem Borafu, jak piechotą dymał do domu. Pomogłem mu zmienić dętkę i machnęliśmy razem jeszcze z 10 km :)
- DST 40.12km
- Teren 22.00km
- Czas 02:17
- VAVG 17.57km/h
- VMAX 35.00km/h
- Temperatura -1.0°C
- Podjazdy 210m
- Sprzęt HyperCube
- Aktywność Jazda na rowerze
Terenowe conieco
Przez miasto do Mileszek i dalej czerwonym szlakiem do Wiskitna, powrót przez Młynek.
Silny wiatr W, ale cieplej niż wczoraj i nawierzchnia w przeciętnie lepszym stanie. Mało brnięcia, brak pożlizgów (choć lodu nieco było). Na deser spektakularne OTB podczas przejazdu w poprzek zamarzniętych skib. Szkoda, że nie miał kto filmować ;)
Żeby jeszcze tyłek tak nie bolał ;)
Silny wiatr W, ale cieplej niż wczoraj i nawierzchnia w przeciętnie lepszym stanie. Mało brnięcia, brak pożlizgów (choć lodu nieco było). Na deser spektakularne OTB podczas przejazdu w poprzek zamarzniętych skib. Szkoda, że nie miał kto filmować ;)
Żeby jeszcze tyłek tak nie bolał ;)
- DST 53.11km
- Teren 20.00km
- Czas 02:51
- VAVG 18.64km/h
- VMAX 33.50km/h
- Temperatura -2.0°C
- Podjazdy 230m
- Sprzęt HyperCube
- Aktywność Jazda na rowerze





















